درباره ما

شرکت برنا فیدار رسا یک شرکت فعال در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی میباشد که از دانشجویان مستعد دانشگاه تبریز تشکیل یافته و دارای تیم حرفه ای در زمینه های مختلف از جمله طراحی، مشاوره و ساخت می باشد. همچنین این شرکت طی سال های اخیر فعالیت های گوناگونی از قبیل: دستگاه اسپری کننده دستی، ساخت دستگاه فن بدون پره، دستگاه آرتی ام و دستگاه وکیوم فرمینگ بوده است که از موارد ذکر شده دستگاه اسپری کننده دستی است که برای اولین بار در سطح کشور موفق به ساخت نمونه اولیه بصورت پایلوت گردیده است. حال این شرکت درنظر دارد با توسعه خط مونتاژ و تولید خود از سایر جوانان با استعداد در جهت پیشبرد اهداف خود بهره بگیرد. و نیز برنا فیدار رسا راغب به تبادل اطلاعات و همکاری با شرکت های بزرگ صنعتی است.

چشم انداز و ارزش‌ها

چشم انداز برنا فیدار رسا با توجه به ماهیت اصلی آن که تولید اسپری کننده دستی میباشد بدین صورت می باشد که در فاز اول، طراحی اسپری کننده های الکل در شرایط کرونایی مطرح میباشد. در فاز های بعدی کلیات طرح با کمی تغییرات شامل ظرف های مورد نیاز برای قطعات دیگر از جمله های مایع های ظرفشویی، اسپری های خوشبو کننده هوا، ظرف های عطر و ادکلن و … خواهد بود. چشم انداز بازار با توجه به هزینه بالای ارز و نوسان آن تولید محصول داخل بطور قابل توجهی صرفه جویی ارزی برای کشور و همچنین توجه به اقتصاد مقاومتی را داراست.

همچنین در محصولات بعدی فن بدون پره که  طراحی این گونه از فن ها تلفیقی از فن های محوری و شعاعی است و خصوصیات هر دو دسته فن ها را دارا می باشد. این فن به خاطر هندسه خاصی که دارد، هوای خارج شده از فن سبب مکش هوای پشت فن وهوای اطراف آن می شود.

دستگاه وکیوم فرمینگ در انواع مختلفی ساخته می شوند و پیچیدگی خاص خود را دارند . همانطور که در مقالات قبل گفته شد برای بسته بندی محصولات مختلف مانند مواد غذایی ، محصولات الکترونیکی ، شیرینی و شکلات ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، قطعات جانبی خودرو ، اسباب بازی ، ابزار آلات و… از دستگاه وکیوم فرمینگ استفاده می شود

تیم ما

مهندسین و طراحان تیم ما در ساخت و ساز ما را بشناسید.

آرش نوربخش

مهندس آرش نوربخش

عضو هیئت مدیره و مدیرعامل

دانشجوی مقطع دکترای مهندسی مکانیک 

دانشگاه تبریز

شماره تماس : ۰۹۳۶۴۸۸۳۸۷۷

مهدی نامی

مهندس مهدی نامی

عضو هیئت مدیره و رئیس هیئت مدیره​

کارشناسی مهندسی مکانیک 

دانشگاه تبریز

شماره تماس : ۰۹۱۴۷۳۱۵۷۴۵

مهندس سیامک سیفی

مهندس سیامک سیفی

عضو هیئت مدیره

کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک 

دانشگاه علم و صنعت ایران

شماره تماس : ۰۹۰۳۸۵۴۳۴۸۱

 

بهزاد مهدوی

مهندس بهزاد مهدوی

عضو هیئت مدیره و نائب رییس هیئت مدیره

کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه تبریز

شماره تماس : ۰۹۱۴۶۸۷۷۴۴۲      

مهندس علی زنده دل

عضوهیئت مدیره

دانشجوی کارشناسی ارشد نانوشیمی

سرکار خانم سودا کاظمی

عضوهیئت مدیره

دانشجوی کارشناسی

فراز نصرالهی

مهندس فراز نصرالهی

تحقیق و توسعه

دانشجوی کارشناسی ارشد عمران سازه

دانشگاه تبریز

مهندس علی فضلی شکوهی

طراح فنی

دانشجوی ارشد مهندسی مکانیک 

دانشگاه تبریز